OFERTA DLA FIRM

Wykłady biegowe

Co musi wiedzieć biegacz?

Chętnie dzielę się moją wiedzą i ponad 30 letnim doświadczeniem. Postaram się Państwu przybliżyć takie zagadnienia jak prawidłowa rozgrzewka, planowanie treningu, odżywianie oraz start w zawodach. Nie można zapomnieć też o motywacji, bo bieganie jak każdy sport wymaga konsekwencji.

 

Seminaria motywacyjne

Jak dążyć do celów?

Jak dążyć do celów? – czyli wykład o motywacji i o tym jak chłopak z małej wsi spełnił swoje wielkie marzenie. 

Opowiem o tym jak ważna jest motywacja i dążenie do celów na postawie mojej kariery oraz życiowych doświadczeń. O tym że warto mieć marzenia i do nich dążyć. 

Jest również możliwość nagrania spotkania oraz stworzenia krótkiego filmu promocyjnego przy współpracy ze studiem Dive. In Life

Wspólne bieganie

Dlaczego trening biegowy?

Biegać każdy może. Bieganie jest pierwszym naturalnym sportem dla człowieka. Nasz organizm jest stworzony żeby biegać i się męczyć. Ponadto bieganie jest ostatnio bardzo popularne i łatwo znaleźć chętnych na wspólne treningi.

Bieganie łączy ludzi

Nic tak nie łączy jak wspólne uprawianie jakiegoś sportu.  Bieganie jest idealne do integracji zespołów oraz budowania jedności w grupie.

Jak wygląda trening?

Najpierw analiza możliwości grupy, następnie wspólna rozgrzewka i bieg całym zespołem. Na końcu podsumowanie treningu i konsultacje. Trening będzie dostosowany do poziomu grupy i w dogodnym dla firmy miejscu.

Z kim współpracowałem?

City Bank

Saucony

Poznan Maraton

Deloitte

Opinie

" Podczas przygotowań do cyklicznych biegów 10 km Szpot Swarzędz organizujemy oficjalne, otwarte treningi, które również prowadził M. Bartoszak. Uczestnicy tych spotkań bardzo cenią sobie praktyczne rady oraz - oparte na dużym doświadczeniu - przestrogi. Ogromną sztuką jest umiejętność przekazywania w bardzo klarowny sposób, czasami skomplikowanych kwestii, amatorom, co Michał doskonale potrafi. "
Ireneusz Szpot

Chętnie Państwu doradzę!